Patronite - Wracamy i ruszamy na szeroką skalę

Ruszamy z pierwszym poważnym krokiem do normalności, w którym teraz wszystko zależy od Was. Są osoby, które poświęcają swój czas, pieniądze i kontakty aby to wszystko wyprostować, natomiast niczego nie damy rady zrobić sami, bez Waszego zaangażowania. Na poważnie wznowiona zostaje akcja Patronite !
Podstawą jest uszczelnienie klubu, tak by żadna złotówka już z niego nie uciekła i by było wiadomo na co idą wpłacane środki.
Ponadto musimy mieć kilka odnóg finansowania drużyny, jak w odpowiedzialnym przedsiębiorstwie, tak by problemy na jakimś polu nie mogły zachwiać przyszłością Ruchu.Patronite na obecną chwilę, przy zablokowanych kontach naszego klubu jest najprostszą formą na zbieranie środków na dalsze funkcjonowanie klubu i skierowaną bezpośrednio do Was - kibiców.
Naszym ambitnym i podstawowym celem tego projektu jest 100 x 100, czyli nic innego jak zebranie stu sympatyków wpłacających raz w miesiącu 100 zł na nasz Ruch.
Potraktujcie to poważnie bo Ci, którzy pracują i potrafią 500zł zostawić w klubie mają poczuć się zobowiązani, by udźwignąć w budżecie miesięcznym również Ruch kwotą większą niż 20zł.
Ta opcja jest dla małolatów! Raz w miesiącu opłacacie abonamenty w telefonie, netflixy, disneye, hbo, youtuby premium i inne.

Chcielibyśmy abyście poważnie potraktowali również Ruch i uwzględnili go w swoim budżecie na tyle na ile Was stać (najniższe budżety dla najmłodszych, najwyższe dla najbardziej ustawionych z naszych fanów, puszczamy tutaj też oko do emigracji).
Gdy tylko konta zostaną odblokowane klub będzie miał twarde i regularne finansowanie oparte na kibicach i to My sami będziemy decydować na co idą te środki! Zaproponowane przez nas pakiety pieniężne będą jeszcze aktualizowane, tak by urozmaicić Wam ofertę, którą dla Was mamy.

Jeśli chodzi o profil na Facebooku - Przekonwertowany w niego został Stadion Dla Cidrów, także mamy tam już pewną bazę obserwujących.
Kto z jakichś powodów nie obserwuje - proszę czym prędzej nas "kliknąć" i "Polajkować" oraz udostępnić nasz profil.
Trzeba być realistami i na dziś niestety żaden inny obiekt w Radzionkowie nie powstanie, a trzeba najpierw wyprowadzić klub na prostą i nie pora na wojny z kimkolwiek.

Kolejnym z naszych kroków będzie przedstawienie zaktualizowanej oferty reklamowej sponsorom.
Chcielibyśmy iść do nich i móc już wtedy pokazać wasze spektakularne zaangażowanie.

Liczymy na Was. Razem ten cały syf ogarniemy i wspólnie wypijemy jeszcze piwko na trybunie rywalizując z najlepszymi w tym kraju!

NAJWAŻNIEJSZE LINKI:

https://patronite.pl/ruchradzionkow
https://www.facebook.com/TerazNaszRuch
Dodane: 2024-06-24
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04