Głos Kibica: Co się dzieje w klubie ?

Jak wszyscy wiemy, sytuacja w naszym klubie była ostatnio naprawdę tragiczna. Poprzedni prezes narobił tyle problemów, że aż ciężko było patrzeć na to, co się dzieje. Ale na szczęście znaleźli się ludzie z pasją, którzy postanowili to wszystko naprawić. Dzięki nim, klub powoli wychodzi na prostą.
Trwają rozmowy z wierzycielami i idzie to w dobrą stronę. Wiele osób związanych z klubem – piłkarze, trenerzy i kibice – zaczyna znowu patrzeć z nadzieją w przyszłość. Co więcej, współpraca z Miastem, burmistrzem i zastępcą burmistrza układa się naprawdę świetnie. Widać, że wszyscy chcą pomóc.Ogromne wyrazy szacunku dla tych, którzy wzięli na siebie trud naprawy klubu. Bez Was nie mielibyśmy nadziei na lepsze jutro. Zachęcam wszystkich kibiców do wsparcia Ruchu. Kupujcie również produkty od naszych partnerów. Pamiętajcie, sponsoring to korzyść dla obu stron – dla klubu i dla sponsorów.

Niestety, są też tacy, którzy starają się nam przeszkodzić i rzucają kłody pod nogi. Ale nie damy się! Ruch Radzionków to klub z tradycjami sięgającymi 1919 roku i zasługuje na szacunek za to, co zrobił dla miasta. Dlatego wielkie dzięki dla Miasta za wsparcie!

Szacunek należy się tym pasjonatom, którzy za darmo poświęcają swój czas i energię dla klubu. Wielu z nich pracuje bez wynagrodzenia, ale wręcz dokłada z własnej kieszeni, żeby Ruch Radzionków mógł funkcjonować. Ich zaangażowanie i miłość do klubu są godne podziwu. Dzięki nim mamy szansę na lepszą przyszłość. Niech każdy z nas doceni ich wysiłki i wspiera klub na wszelkie możliwe sposoby! Razem możemy odbudować Ruch Radzionków i przywrócić mu dawną chwałę. Pokażmy, że w jedności siła!


Dodane: 2024-07-01
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04